22. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Porte de Caroussel
142

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Porte de Caroussel

Olaj, vászon kartonon, 33,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pilch D.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft