52. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Portré
92

Tóth Menyhért (1904-1980)

Portré

Olaj, vászon, 48,5x33 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft