40. aukció
Kmetty János (1889-1975) Portré kékben, 1910-es évek második fele
189

Kmetty János (1889-1975)

Portré kékben, 1910-es évek második fele

Olaj, vászon, 41,5x29,5 cm
Jelezve balra fent: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:
• Kieselbach Galéria, 17. árverés, 42. tétel

113

Kmetty János (1889-1975)

Városliget

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
167

Kmetty János (1889-1975)

Szobabelső

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft