11. aukció
Bor Pál (1889-1982) Positano, 1927
8

Bor Pál (1889-1982)

Positano, 1927

Akvarell, papír, 25,5x35 cm
Jelezve balra lent: Bor, Positano 1927
Kikiáltási ár: 140 000 Ft