61. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Pöstyéni híd, 1926
127

Bernáth Aurél (1895-1982)

Pöstyéni híd, 1926

Olaj, vászon, 58x74 cm
Jelezve balra lent: Bernáth
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

46

Bernáth Aurél (1895-1982)

Ugró ló

Kikiáltási ár: 100 000 Ft