46. aukció
László Fülöp (1869-1937) Pourtalès grófnő arcképe, 1914
42

László Fülöp (1869-1937)

Pourtalès grófnő arcképe, 1914

Olaj, karton, 63x48 cm
Jelezve jobbra lent: P.A. de László London 1914. okt. 3.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Sandra de Laszlo a festményt felveszi a László Fülöp oeuvre-katalógusba

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 57. árverés, 118. tétel