21. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Pozitív, negatív
96

Korniss Dezső (1908-1984)

Pozitív, negatív

Olaj, vászon, 40x40 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Hátoldalon hagyatéki leltári szám: 98.

Proveniencia: • egykor a művész hagyatékában (leltári szám: 98) • majd a Deák Dénes gyűjteményében