22. aukció
Deim Pál (1932-2016) Prés alatt
170

Deim Pál (1932-2016)

Prés alatt

Acryl, vászon, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P., hátoldalon: Deim Pál: Prés alatt
Kikiáltási ár: 350 000 Ft