21. aukció
Pittner Olivér (1911-1971) Primavera, 1964
192

Pittner Olivér (1911-1971)

Primavera, 1964

Olaj, farost, 53x98 cm
Jelezve jobbra fent: Pittner O. 964
Kikiáltási ár: 400 000 Ft