2. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Primulák
79

Vörös Géza (1897-1957)

Primulák

Olaj, karton, 46x36 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 160 000 Ft