45. aukció
Pekáry István (1905-1981) Procida-i kikötő, 1960
92

Pekáry István (1905-1981)

Procida-i kikötő, 1960

Toll, akvarell, papír, 32x53 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 60 Jelezve balra lent: Procida
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft