9. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Proszit!
40

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Proszit!

Olaj, fa, 47x31 cm
Jelezve középen lent: Kern H.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft