A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czigány Dezső (1883-1938) Provance-i táj, 1926 és 1930 között
31

Czigány Dezső (1883-1938)

Provance-i táj, 1926 és 1930 között

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve balra lent: Czigány