1. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Provance-i táj mór kapuval
128

Czigány Dezső (1883-1938)

Provance-i táj mór kapuval

Olaj, vászon, 65x55 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 700 000 Ft