36. aukció
Basch Andor (1885-1944) Provance-i táj
58

Basch Andor (1885-1944)

Provance-i táj

Olaj, fa, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Basch
Kikiáltási ár: 380 000 Ft