39. aukció
Korda Vince (1897-1977) Provence, 1929
13

Korda Vince (1897-1977)

Provence, 1929

Olaj, vászon, 46x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Korda 929
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 800 000 Ft