68. Aukció
Korda Vince (1897-1977) Provence-i táj, 1929
19

Korda Vince (1897-1977)

Provence-i táj, 1929

Olaj, vászon, 38,5 x 46,5 cm
Jelezve jobbra lent: V. Korda 929
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft