73. őszi aukció
Vass Elemér Provence, Franciaország, tájkép
142

Vass Elemér (1887-1957)

Provence-i táj, 1930

Olaj, vászon, 54 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E. 1930
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft