8. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Provence-i táj mór kapuval
130

Czigány Dezső (1883-1938)

Provence-i táj mór kapuval

Olaj, vászon, 66x54 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

157

Czigány Dezső (1883-1938)

Kettős női arckép, 1909

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft