66. aukció (2021 kortárs)
Pauer Gyula (1941-2012) Pszeudo festmény No. 32
54

Pauer Gyula (1941-2012)

Pszeudo festmény No. 32

Akril, kréta, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve jobbra lent : Pauer Hátoldalon autográf felirat: Pauer: Pszeudo festmény No. 32 akril, kréta. vászon 50 x 70
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft