19. aukció
Henczné Deák Adrienne (1890-1956) Pünkösdirózsás csendélet
139

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Pünkösdirózsás csendélet

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Henczné Deák Adrienne
Kikiáltási ár: 200 000 Ft