30. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Purgatórium
24

El Kazovszkij (1950-2008)

Purgatórium

Olaj, tus, karton, 100x70 cm
"Jelezve balra lent: El Kazovszkij, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij ""Purgatórium"""
Kikiáltási ár: 850 000 Ft