51. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Quartett
67

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Quartett

Olaj, fa, 25x180,5 cm
Jelezve balra lent: Rafael V
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Hátoldalon: Fürdőzők