4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Haász Katalin (1971-) R. Idő II., 2009
96

Haász Katalin (1971-)

R. Idő II., 2009

Olaj, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: R. Idő II., 2009 Haász Katalin
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft