37. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Rába-kanyar, 1977
39

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Rába-kanyar, 1977

Olaj, farost, 50x61 cm
Jelezve balra lent: MCP, Jelezve hátoldalon: Rába kanyar 1977. MCP
Kikiáltási ár: 320 000 Ft