1. aukció
Kümmerle Pál (1873-?) Rabszolgakereskedők
139

Kümmerle Pál (1873-?)

Rabszolgakereskedők

Olaj, karton, 22x27 cm
Jelezve jobbra lent: Kümmerle P
Kikiáltási ár: 40 000 Ft