59. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Rácsvázlat II., 1964
151

Hencze Tamás (1938-2018)

Rácsvázlat II., 1964

Olaj, papír, 58x39 cm
Jelezve középen lent: HT 64 Jelezve paszpartun: Hencze
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

¦ Open Collections – a Ludwig Múzeum Baráti Köre Egyesület kiállítása. Ludwig Múzeum, Józsefvárosi Galéria, Budapest, 2010.

¦ Hajdu István: Hencze Tamás. PolgArt Könyvkiadó, Budapest, 2004. 13. oldal