Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Radák Eszter: Hátrafelé gyere, mert orra esel, 2012
19

Radák Eszter (1971-)

Hátrafelé gyere, mert orra esel, 2012

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2012