57. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Rajz, 1947
141

Réth Alfréd (1884-1966)

Rajz, 1947

Homok, fűrészpor, ceruza, olaj, papír, 50,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Reth 47
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 190.
‣ In: Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Krisztina: Alfred Reth 1884–1966. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2003.

‣ Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Pass