Rakodómunkások, 1913
Olaj, papírlemez, 52x70 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 1913
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft
Oeuvre-jegyzék szám: 120.‣ In.: Láncz Sándor: Egry József.Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1980.