70. Őszi Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Rakodómunkások
19

Schönberger Armand (1885-1974)

Rakodómunkások

Olaj, vászon, kartonon, 45 x 59 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

106

Város

Kikiáltási ár: 480 000 Ft