61. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Rakpart gőzössel
91

Fényes Adolf (1867-1945)

Rakpart gőzössel

Olaj, papírlemez, 21,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

107

Fényes Adolf (1867-1945)

Ünnepnap (Szobában), 1909

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft