16. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Rálátás a kisvárosi templomra
124

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Rálátás a kisvárosi templomra

Olaj, karton, 38,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 240 000 Ft