19. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rálátás a völgyre, 1910
59

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rálátás a völgyre, 1910

Olaj, vászon, 59x70 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1910
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

KIállítva: Nagybányai kiállítás. Belvárosi Aukciósház, Budapest, 1996. május-július, katalógus: 9.