39. aukció
Csabai-Ékes Lajos (1890-1944) Reggel
53

Csabai-Ékes Lajos (1890-1944)

Reggel

Olaj, vászon, 69,5x50,5 cm
Jelezve balra fent: Csabai Ékes
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 100 000 - 1 600 000 Ft

Aukcionálva:
•Abigail Galéria 25. árverés, 24. tétel