49. aukció
Csabai-Ékes Lajos (1890-1944) Reggel
89

Csabai-Ékes Lajos (1890-1944)

Reggel

Olaj, vászon, 69,5x50 cm
Jelezve balra fent: Csabai Ékes
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft