34. aukció
Mácsai István (1922-2005) Reggel a Pannónia utcában, 1996
122

Mácsai István (1922-2005)

Reggel a Pannónia utcában, 1996

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Mácsai 96, Jelezve hátoldalon: Mácsai István Reggel a Pannónia-utcában, 1996 60x50 cm
Kikiáltási ár: 220 000 Ft