16. aukció
Bene Géza (1900-1960) Reggel a városban, 1930
10

Bene Géza (1900-1960)

Reggel a városban, 1930

Akvarell, ceruza, papír, 25x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G. 930
Kikiáltási ár: 180 000 Ft