37. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Reggeli nap, Nagymaros, 1959
44

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Reggeli nap, Nagymaros, 1959

Olaj, karton, 24,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits, Jelezve hátoldalon: Reggeli nap Nagymaros, 1959
Kikiáltási ár: 30 000 Ft