15. aukció
Cserepes István (1901-1944) Reggeli szépítkezés
181

Cserepes István (1901-1944)

Reggeli szépítkezés

Akvarell, papír, 64x49 cm
Jelezve jobbra lent: Cserepes
Kikiáltási ár: 200 000 Ft