18. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Reggeli
102

Márffy Ödön (1878-1959)

Reggeli

Ceruza, akvarell, pasztell, papír, 37x27 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft