22. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Reggeliző család
78

Szőnyi István (1894-1960)

Reggeliző család

Akvarell, papír, 31,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft