70. Őszi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Reggelizőasztal, 1928 körül
81

Berény Róbert (1887-1953)

Reggelizőasztal, 1928 körül

Olaj, vászon, 70,5 x 58 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

54

Berény Róbert (1887-1953)

Berény Anna portréja

Kikiáltási ár: 480 000 Ft