15. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Reggelizőasztal
94

Berény Róbert (1887-1953)

Reggelizőasztal

Olaj, vászon, 79,5x67,5 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft