34. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Régi Duna kis katona, 1973
109

Schéner Mihály (1923-2009)

Régi Duna kis katona, 1973

Olaj, farost, 70x100 cm
Jelezve hátoldalon: Schéner Mihály 1973
Kikiáltási ár: 300 000 Ft