12. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Régi instrumentumon játszó hölgy
52

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Régi instrumentumon játszó hölgy

Olaj, karton, 97x68 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.
Kikiáltási ár: 28 000 000 Ft