12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Koncz Béla kortárs aukció
85

Koncz Béla (1925-2002)

Régi tárgyak III., 1968 körül

Olaj, vászon, farost, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Koncz
Hátoldalon autográf felirat: Régi tárgyak III
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Koncz Béla festőművész kiállítása. Fényes Adolf Terem, Budapest, 1973. március, kat.: 3.
¦ Koncz Béla festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1986. június 26. – július 20., kat.sz.n.