Régi város, 1975
Színes rézkarc, papír, 49 x 59 cm
Jelezve jobbra középen: Szabó Vladimir 1975
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 1976 Kernács Gabriellának és B Farkas Tamásnak szíves emlékül
Jelezve balra lent: Régi Város
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft