49. aukció
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető, 1985
22

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető, 1985

Olaj, farost, 120x120 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 85. 87.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

A/1985/03

– Váli Dezső festőművész kiállítása. Csontváry-terem, Budapest, 1985.szeptember – október 04.
-Kortárs Magyar Festészeti Kiállítás az Európai Kulturális Fórum alkalmából. Képzőművészeti Főiskola, Budape