25. aukció
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető Közép-Európában, 1985
65

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető Közép-Európában, 1985

Olaj, farost, 120x120 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 85
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: • Váli Dezső önálló kiállítása. József Attila Művelődési Központ, Budapest, Angyalföld, 1985. november 5. – november 26. • Váli Dezső önálló kiállítása. Lamberg kastély, Mór, 1986. március 19. – április 30. • Váli Dezső gyűjteményes kiállítás. Ernst Múzeum, Budapest, 2002. szeptember 25. – október 9. • Váli Dezső kiállítása. Rippl-Rónai Múzeum, Kaposvár, 2002. október 24. – december 15. • Váli Dezső gyűjteményes kiállítása. Városi Művészeti Múzeum, Győr, 2003. január 18. – február 28.